Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Mu Diyorsun? En Uygun Burada

En Uygun Fiyata Web Site Sahibi Olun!

MuhammedFurkan.com bu zamana kadar yerel esnafın İnternet dünyasında yerini oluşturması, kazançlarını artırması için hizmet ve destek verdi. Başarımızın temeli maliyeti minimuma düşürüp hizmet kalitesinden ödün vermemektir. Gereksiz şişirme ücretleri olmadan en uygun fiyata web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsan hemen ara ve teklif al. Piyasanın aksine duyduğun ucuz fiyatlara şaşıracaksın 🙂

Site Yaptırmak İstiyorum Diyorsan Neden Bizi Tercih Etmelisin?

Sektörde web site yapımı hizmeti veren yüzlerce alternatifler var. Peki sen neden bizi tercih etmelisin. Hayalindeki siteyi gerçekleştirmende bizimle çalışman için işte sana 4 sebep!

1. Ön Ödeme Yok

Diğerlerinin aksine biz yapacağımız web siteler için ön ödeme almamaktayız. Siz söylersiniz biz siteyi yapar ve kendi sunucularımızda muhafaza ederiz. Vereceğimiz link ile istediğiniz zaman sitenizi ziyaret edebilir ve bütün özelliklerini test edebilirsiniz. Beğenirseniz ödeme yaparsınız bizde size sahipliği aktarırız. Beğenmez iseniz bir şey ödeminiz gerekmez 🙂 Zaten eğer beğenmediyseniz niye ödeme yapasınız ki öyle değil mi?

2. Hızlı Teslim (1-2 Günde Siteniz Hazır)

Hayalinizde ki web siteye ne kadar hızlı kavuşmak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden hizmetimizde ki hıza büyük önem veririz. Genelde her türlü web sitesini 1 günde hazırlar, sunucularımız da yayınlar ve size sunarız. Siz de vereceğimiz linkten dilediğiniz zaman sitenizi ziyaret edebilir ve bütün özelliklerine erişim sağlayarak test edebilirsiniz. E-ticaret sitelerini bile içinde 1-2 günde hazırlanıp sunulur.

3- Yüksek Performans

Bizim için web site yaptırmak istiyorum diyenlere verilen hizmet sadece basit bir görüntü sunmaktan ibaret değilir. Teknolojinin gelişmesi ile çıkan en son özellikleri takip ediyoruz ve isteğinize özel olarak hizmetinize sunuyoruz. Başta Google Amp teknolojisi olmak üzere siteniz mili saniyeler içinde yüklenmekte, Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti ile Google’da daha üst sıralarda yer almakta ve daha bir çok özellik ile performansınız artabilmektedir.

4- Mobil Uygulamanız Hazır

Mobil kullanımın artığı şu dönemde artık uygulamalar ön plana çıkmaktadır. Bizde İnternet sitesi yaptırmak istiyorum diyenler için bunu kolaylaştırıyor ve yaptığımız sitelerin isteğe özel anında Android ve IOS uygulamasını oluşturuyoruz. Üstelik sanılanın aksine çok uygun fiyata! Ayriyeten Google Play Store ve Apple Store mağazalarına kayıt ve yükleme tarafımızca yapılmakta olup size sadece arkanıza yaslanıp keyfini çıkarmak düşüyor.

Web Site Yapımı Süreci

Web sitesi yaptırmak isteyenler için merak edilen bir başka konuda yapım-alım-satım-teslim sürecinin nasıl gerçekleştiğidir.


1- Ara ve Teklif Al

Web sayfası yaptırmak istiyorum diyen kişi önce bizi arar yapmak istediği site hakkında bilgiler verir ve teklif alır. Bizde müşterinin isteği doğrultusunda siteyi yapmaya başlarız. Bizi aramak için buraya tıklayabilirsiniz.

2-Kontrol-Test Et

Genellikle 1 gün içinde yapar ve ertesi gün müşteriye link atarak sitesini ona sunarız. Müşteri linkten sitesine girer ve bütün özelliklerini inceleyip beğenir ve onaylar.

3-Ödeme ve Teslim

Müşteri siteyi onaylayınca tarafımıza ödeme yapar ve bizde ona sahipliği aktarırız ve Mutlu Son 🙂


Web tasarım yaptırmak istiyorum diyorsan doğru yerdesin!

Hemen bir web site sahibi olmak ve İnternet dünyasında yeri alıp adını duyurmak istersen bizi arayabilir, teklif alabilir ve Online sistemin verdiği faydaların keyfini çıkarabilirsin.

Web Site Yapım Uzmanı

Muhammed Furkan Akdoğan

MuhammedFurkan.com’un Kurucusu

Merhaba ben Muhammed Furkan, muhammedfurkan.com’da sevdiğim konular hakkında makale yazmakta ve verdiğim hizmetleri yayınlamaktayım. Bu sayfayı website yaptırmak istiyorum diyenler için elimden geldiğince yardımcı olmak için hazırladım. Beni arayarak uygun fiyata hizmet alabilirsin. Tel: 0551 150 47 14

Müşterilerimiz bizim hakkında ne düşünüyor?

Müşteri memnuniyetinden daha iyi bir başarı olduğuna inanmıyoruz. Bu zamana kadar hep müşterilerimiz için daha uygun fiyat, daha hızlı teslim, daha seven destek ve daha performanslı hizmet için uğraştık. İşte şimdi Müşterilerimizin MuhammedFurkan.com ile aldığı hizmeti kendi dilinden dinleyin. Bunlar verdiğimiz uğraşların meyvesidir 🙂

Kendi eşyalarımı koyup satabileceğim bir site yapmasını istedim hızlıca yapıp teslim etti. İlerleyen zamanda başkaları da kayıt olup, oturum açıp ilan ekleyebilirler mi diye sordum? Yaparız dedi ve 1 gün için de teslim etti. Mükemmel müşteri memnuniyeti ve hızlı destek.

Zikri Çığrıkçı

sahibindeal.com

Ben sağlık memuruyum. Evlere sağlık hizmeti verebilir miyim diye bir fikir geldi aklıma. Sonra Muhammed Furkan kardeşimiz ile tanıştım ve bana neler yapabileceğimi sordu. Ona verdiğim 11 sağlık hizmetini anlattım ve bana reklam yapıp müşteri bulacağını söyledi. İlk başta pek inanmadım sonra gün geçtikçe 3-5 kişi arama ve eve çağırmaya başladı. İlk işimden 50 ₺ kazanmıştım. 20 ₺ ‘sini istememesine rağmen kardeşimize vermek istedim. Lakin bunu kendime özel bir dükkan açınca kaliteli bir şekilde yapmak istediğimi söyledim ve reklamı iptal ettik. Daha sonra babam aklıma geldi. Babam taş fırın ustası ve Türkiyenin her yerine gidip taş fırın yapıyor. Bunun için bir site ve reklam yapabilir miyiz dedim. Sağ olsun hemen yardımcı oldu ve sitemizi kurdu. İlk zamanlar reklam ile müşteri çekiyorken şimdi Muhammed Furkan kardeşimiz sayesinde reklam vermeden Google’da çıkabiliyor ve müşterilere ulaşabiliyorum. Çok samimi ve sıcak biri ara ara sitedeki resimleri değiştirebilir misin diye diye rahatsız ediyorum. Sağ olsun hemen yardımcı oluyor. Teşekkürler…

Uğur Kaymak

tasfirinyapimi.net

İletişim

Sizden haber almak ve bir sonraki hayalinizdeki projeyi gerçekleştirmek isteriz. Bizi arayın veya yazın ve mümkün olan en kısa sürede size geri dönelim!

İstanbul / Kağıthane

Merkez Mah. Çatalmeşe SK. No: 4 İç Kapı No: 1

Telefon: +90 551 150 47 14