Kategoriler

Devlete Polis Olmanın Hükmü Nedir? Polis Olmak Caiz Midir?

Tüm dini sorular ve cevapları takipçilerine merhaba! Bize gelen soruları sitemizde her geçen gün kaynaklarıyla cevap vermeye çalışıyoruz. Bu hususta araştırmalarımız sürekli artıyor.

Çeşitli yerlere başvuruyoruz ve farklı farklı hocalar ile istişare yapıyoruz. Sonucunda Müslümanların merak ettikleri sorulara en doğru bir şekilde kaynaklarıyla cevap vermeye çalışıyoruz.

Hedefimiz dini bilgiler öğrenmek isteyenler için kaynak bir site olmak. Bu sebeple sitemizi hız yönünden profesyonel bir şekilde geliştirdik. Özellikle AMP projesi sayesinde Google’dan sitemizin bağlantısına tıkladığınızda anında açılmaktadır.

Bununla beraber sitemizin arayüzünü de sade bir şekilde hazırladık. Gereksiz olan her şeyi ortadan kaldırdık ve tamamen yazıya odaklanma şeklinde inşa ettik. Bu sebeple dikkat dağılmadan her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz.

Sitemizde gezintinin rahat olması için içerik menüsü hazırladık. Sağ üst köşedeki üç çizgiye tıklayınca açılmaktadır.

Bu menümüz başta ana sayfa olmak üzere tüm yazdığım makaleleri içermekte en altta da sosyal medya adreslerim yer almaktadır.

Dini soru sor bağlantısına tıklayıp dini sorularınızı nasıl sorabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Dini bilgiler bölümünü açılır menü olarak hazırladık. Yanındaki aşağıya bakan oka tıklayıp tüm kategorilere ve yazılarına ulaşabilirsiniz. O zaman gelelim cevabımıza.

İçindekiler:

Polis Olmak Caiz Midir?

Polis olmak caiz midir? Türkiye Devletine polis olmak caizdir. Ama bu devletin tağut olduğunu değiştirmez. Polis olan kimse devletin tağut olduğunu inkar etmeyecek. Niyeti rejimi değil bu vatanı ve insanları korumak olacak.

Anlamadığınız bir yer, merak ettiğiniz başka sorularınız varsa lütfen aşağıdan yorum yazarak sormaktan çekinmeyiniz. Hayırla Kalın, Allah Teala’ya emanet olun.

Son Güncelleme Tarihi

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Aradığınız sorunun cevabını bu makalede bulamadıysanız, anlamadığınız bir yer veya sormak istediğiniz başka sorularınız varsa alttaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. En kısa zamanda cevaplamaya çalışacağım. Eğer makaledeki bilgiler size yardımcı olduysa teşekkürlerinizi, duygu ve düşüncelerinizi paylaşarak destek olabilirsiniz.